BASKI

Mükemmel bir ürün oluşturmak için işinize en uygun baskı tekniğini seçin.

Sektörün en ileri teknolojik alt yapısı ve makinalarıyla dünya standartlarında sürdürülebilir baskı yapıyoruz.

H-UV Ofset Baskı

UV baskı teknolojisinin geldiği son nokta olan H-UV baskı tekniği düşük enerji tüketimi ile çevreye katkısının yanında genişleyen renk gamutu sayesinde kağıt baskılarında da tercih sebebi olmuştur. Özellikle yüksek emiciliğe sahip olan özel kağıtlar ve birinci hamur kağıtlarda yüksek renk doygunluğu ile toz ve lak olmaksızın anında mücellit işlemlerine geçilir. Isıya duyarlı malzemeler için uygunluğu ile beraber hızlı kuruma sağlamasıyla zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. İşten işe kısa geçiş süreleri ile etkili bir iş akışı planlama imkanı vermektedir.

UV Ofset Baskı

Emici yüzeylerin yanında emici olmayan yüzeylere (PVC, PP, OPP, Metalize Kaplamalar) de baskı yapılabilir, Emici olmayan yüzeylerde, boya UV ışınlarına hassastır. Bu nedenle boyanın hem çabuk hem de kesin olarak kuruyabilmesi için, makinede bulunan ara ve ana kurutuculara, baskı sırasında noktaların dağılmasına izin vermeyecek kadar kısa sürede ve özel UV lambaları ile kurutulur. Boya kuruma özelliğinin yanında ışık geçirgenliği daha düşük olduğundan daha canlı tonlar elde edilir ve işlerin kuruması anında gerçekleştiğinden işin önü ve arkası duraksamadan basılabilir.

Ofset Baskı

Emici olan yüzeylere (kağıt) ofset boyası kullanılarak yapılan baskılardır. Boyanın kuruması ısı ve kurutucu toz kullanılarak sağlanır. Altı renge kadar olan işler tek seferde basılıp, bu işlere aynı anda lak uygulaması yapılabilir. Alkolsüz baskı sistemi ile de daha canlı renkler ve daha detaylı baskılar yapılır.

Oluşur Basım ile çalışarak hız ve kalite bakımından sürdürülebilir bir baskı hizmeti alabilirsiniz.