BASKI SONRASI

Tasarım yaparken hayal gücünüzü sınırlamayın.

Baskı aşamasından sonra kalite ve renk kontrolünü geçen işler, aynı özenle cilt, kesim, yapıştırma gibi talepleri tek çatı altında sunuyoruz.

Kırım Katlama

Kağıtların istenen cilt sistemine göre kırılması ve katlanması yapılır.

Harman

Formaların, cilt öncesi kitap birimi haline getirilmek üzere sırayla yan yana veya iç içe dizilmesidir.

İplik Dikiş

Sayfa sayısı yüksek olan işlerde daha sağlam ciltleme için kullanılır, optik doğrulama sistemi ile oluşabilecek hatalar önlenir.

Amerikan Cilt

Formalı işlerin tam otomatik olarak harmanlanıp, optik doğrulama sistemi ile kontrol edilip, sıcak tutkal ile kapak takılarak ciltlenmesidir.

Tel Dikiş

Formalı işlerin metal teller ile birleştirilmesi işlemidir. Ciltleme esnasında işin 3 tarafıda otomatik olarak kesilerek paketlemeye hazır olarak çıkar.

Spiral Cilt

Yaprak halinde olan harmanlanmış bir işin istenilen yerinden delinerek ve istenilen yerin başından sonuna kadar özel telle birleştirilme işlemidir. Otomatik delme, tel kesme ve kapatmalı spiral hattıyla yüksek kapasiteli hizmet verilmektedir.

Pilyaj – Perforaj

İstenen aralıklarla katlama izi ve koparma izi yapılmasıdır.

Giyotin Kesim

Kağıtları istenen ölçülerde düz kesim yapar, yüksek trajlı işlerde programlanarak tekrar eden işlemlerde yüksek verimlilik sağlar.

3 Ağız Kesim

Amerikan cilt yapılan işlerin ağız ve yan kesimlerini tam otomatik olarak yapar.

Şekil Kesim

Kutu, dosya, dönkart gibi şekilli kesimler ve yüksek gramaj malzemelere pilyaj-perforaj, gofre, varak işlemleri yapılır.

Yapıştırma

Kutu, dosya gibi kesimli işlerin istenen yerlerini istenen boyutlarda bantlama veya tutkal sürme ve yapıştırma işlemleri gerçekleştirilir.

Oluşur Basım ile çalışarak hız ve kalite bakımından sürdürülebilir bir baskı hizmeti alabilirsiniz.