Oluşur Değerleri

Adını “Oluşur Değerleri” verdiğimiz bu prensipler kurumsal kültürümüzün en önemli parçası oldu.

Hizmet kalitesinden hiçbir koşulda ödün vermeyiz.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimizin her zaman arkasında olmak ve ürün tesliminden sonra da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Eğitimin bitmeyen bir süreç olduğuna inanırız.

Sahip olduğumuz ileri teknoloji ekipmanlar ve yenilikçi materyalleri en doğru şekilde müşterilerimizin sunabilmek için gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından konusunda uzman personel ve mühendislerden sürekli eğitimler alıyoruz.

Çevreye karşı büyük sorumluluklarımız olduğunun bilincindeyiz.

Çevre dostu üretim anlayışımızla gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Alkolsüz baskı sistemine geçerek ürün kalitemizi yükseltip insan sağlığına ve doğaya zararlı kimyasalları kullanmıyoruz. Kullandığımız havalandırma sistemindeki ısı pompalarından, hazne sularının arıtma sistemi ile dönüştürülmesine, sifon kullanımına kadar tesisimizin tüm birimlerinde ve üretimimizin her aşamasında çevreye ve insan sağlığına zararsız üretim yapmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Müşterilerin sürekli değişen ihtiyaçlarına cevap vermenin yollarını buluruz.

Toplam kalite sistemini üretimin her aşamasında uygulayan bir anlayışla müşterilerimize en kaliteli ürünü sunuyoruz. Tüm donanım yatırımı tercihlerimizi mevcut standartların ötesinde yenilikçi ve üretime artı değer katabilecek ürünlerden yana kullanarak baskı sektörünün öncü firması konumuna geldik. 

 Oluşur Basım olarak tüm süreçlerimizi toplam kalite anlayışıyla devam ettiriyoruz. Hammaddenin girişinden ürün çıkışına kadar, tüm işlemlerde kalitenin bütünlüğünü ve devamlılığını önemsiyoruz. Baskısı yapılacak malzemeye ve tekniğe uygun olacak renk ayarlamasından başlayan en güncel konvansiyonel ofset tekniğinin yanı sıra üstün teknik özelliklere sahip, UV ve H-UV makinelerimizdeki baskı süreciyle devam eden ve nihayetinde mücellitteki işlemlerle sona eren üretim sürecinde her bölümde ayrı ayrı kalite kontrol işlemlerimizi özenle yapıyoruz. Kendi kalite standartlarımızı her zaman en yüksek seviyede tutarken, tüm işlerimizde uluslararası kalite standartlarını sağlıyoruz.

Her zaman daha iyisini yapmaya çalışırız.

En iyi olma yolunda her zaman bir adım önde olmak için, yaptığımız her işte “en ileri teknolojiyi ilk kullanma” prensibini uyguluyoruz. 
 Kullandığımız süreç kontrol yazılımları, baskı sürecinde oluşabilecek hataları öngörmemizi sağlarken gerekli durumlarda değişiklikler yapmamıza da imkan veriyor. Baskı sürecinde kullanılan yazılımla uyumlu olan baskı öncesi ünitelerimiz, renk ayrımı, prova baskı ve dijital ozalit gibi araçlar ile baskıya her yönüyle hazır işler sunuyor. Baskı öncesinde müşteri onayına sunulan işler, montaj yazılımları ile düzenlenip, bilgisayar ortamından doğrudan kalıp alma işlemine aktarılıyor ve baskı makinesinde ne kadar boya kullanılacağı bilgisi de otomatik olarak belirlenip, baskı aşamasına gönderiliyor. 
 Baskı aşamasına kadar pek çok kez kontrol edilen işler, baskı aşamasında da bize özgü kalite analizleri ile işlenmeye devam eder. Baskı departmanımız, alkolsüz baskı sistemi için gerekli hazne suyunun pH’nı ve iletkenliğini ayarlayan cihazdan, tüm makinalarımızda bulunan renk kontrol masalarına, ortam nemini ve ısısını sabit tutan havalandırma sistemine, doğal ışığa yakın aydınlatma sistemine kadar pek çok teknolojiyi bir arada barındıran bir yapıya sahiptir. UV ve H-UV gibi sektörde nadir bulunan makineleri bünyesinde bulunduran baskı departmanımız en ileri kalite standartlarına sorunsuz şekilde ulaşmaktadır.  
Baskı işleminin sona ermesiyle mücellit aşamasına gelen işleri ciltleme, harmanlama, kırma, kesme vb. işlemlerde optik kontrol sistemi ile denetliyor, hata olasılığını en aza indirgiyor, hızımızı ve üretkenliğimizi en üst seviyelere çıkarıyoruz.

Oluşur Basım ile çalışarak hız ve kalite bakımından sürdürülebilir bir baskı hizmeti alabilirsiniz.