H-UV nedir?

H-UV teknolojisi, 2011 yılında Japon makine üreticisi Komori tarafından baskı sırasında yapılan kurutma işlemlerine daha iyi, daha verimli ve çevreye daha duyarlı bir alternatif oluşturma amacıyla geliştirilmiştir.

Daha kaliteli baskı

İçerisinde standart boyalara göre daha fazla pigment barındıran H-UV mürekkebi sayesinde daha gerçekçi görsellere ve daha canlı renklere sahip basılı ürünler elde edersiniz.

Daha hızlı teslimat

H-UV baskı yapılırken mürekkep anında kuruduğu için dispersiyon lak, vernik veya baskı tozu gibi ek kurutucu malzemeler kullanılmaz ve kâğıdın kendi dokusunu baskı yapıldıktan sonra da hissedersiniz. Mürekkebin baskı yapılırken kuruması kesim ve ciltleme gibi baskı sonrası işlemlere bekleme zamanı olmadan geçilmesine de olanak sağlar. Böylelikle, basılı işlerinizi daha hızlı teslim alırsınız.

Daha çevreci üretim

Çevre dostu üretim anlayışımızla gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Alkolsüz baskı sistemine geçerek ürün kalitemizi yükseltip insan sağlığına ve doğaya zararlı kimyasalları kullanmıyoruz. Kullandığımız havalandırma sistemindeki ısı pompalarından, hazne sularının arıtma sistemi ile dönüştürülmesine, sifon kullanımına kadar tesisimizin tüm birimlerinde ve üretimimizin her aşamasında çevreye ve insan sağlığına zararsız üretim yapmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Müşterilerin sürekli değişen ihtiyaçlarına cevap vermenin yollarını buluruz.

Baskı sırasında daha düşük ısı yayılımı yapan ve daha az enerji kullanan H-UV teknolojisini tercih ederek çevreyi korumamıza yardımcı olursunuz.

Oluşur Basım ile çalışarak hız ve kalite bakımından sürdürülebilir bir baskı hizmeti alabilirsiniz.