Türkiye’nin en iyi şirketleri Oluşur Basım’a güveniyor

TÜM BASKI SÜRECİ TEK ÇATI ALTINDA

Baskı Öncesi

Tasarladığınız ürünün nasıl olacağını en baştan görün. Baskı öncesinin her aşamasında sektör standartlarının üzerinde teknik imkânlar ve deneyimli personellerimizle, çözümler üretiyoruz.

Baskı

Mükemmel bir ürün oluşturmak için işinize en uygun baskı tekniğini seçin. Sektörün en ileri teknolojik alt yapısı ve makinalarıyla dünya standartlarında sürdürülebilir baskı yapıyoruz.

Baskı Sonrası

Tasarım yaparken hayal gücünüzü sınırlamayın. Baskı aşamasından sonra kalite ve renk kontrolünü geçen işler, aynı özenle cilt, kesim, yapıştırma gibi talepleri tek çatı altında sunuyoruz.

Faaliyetlerine 1986 yılında Cağaloğlunda Oluşur Grafik olarak başlayan Oluşur Basım Hizmetleri A.Ş. ana ilkesi, basım sektöründe yüksek kaliteli ve en hızlı hizmeti uluslararası kalite standartlarında müşterilerimize ulaştırılmasıdır. Basım sektöründe Türkiye’deki ilklerin temsilcisi olan Oluşur, teknolojik alt yapısı, uzman kadrosu ve modern tesisleriyle sektörün en kaliteli ürünlerini üretmeyi hedeflemektedir. Oluşur gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, yeni yatırımlarla sürdürmektedir. Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden Oluşur yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. Oluşur, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

HAYAL EDEBİLDİĞİN HER ŞEY GERÇEKTİR

Oluşur Basım, basılı işlerinizin tüm baskı sürecini tek bir çatı altında yönetmenize olanak sağlar.

Ekibimiz